BUCAK TİCARET;

 

     1973 yılında Tarsus’ta gruplarının öncüsü olarak, inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı ile ticari hayatına başlayan firmamız, 1990 yılında şirketleşerek inşaat ve yapı malzemeleri alanında perakende ve toptan satışını, birçok alt bayisiyle hizmetlerine dürüst ve güvenli ticari yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, uygun fiyat ve yenilik anlayışı ile kesintisiz hizmet vermektedir, uzman ekibi ve ürün-marka çeşitliliği ile inşaat ve yapı sektörüne malzeme temin eden örnek şirketlerden biridir.

 

      Bunların yanı sıra, firmamız lojistik sektöründe de önde gelen bir firma olma yolunda 2006 yılından bu yana emin adımlarla yürümektedir.

 

      Firmamız ayrıca tarım alanında da faaliyet göstermektedir. Çukurova’nın verimli topraklarından elde edilen çeşitli ürünleri 2010 yılında kurduğu ‘’Efsus Zeytin ve Zeytinyağı Ürünleri’’ markası altında toplayarak şirketleştirmiştir.

 

       Bugüne kadar kaliteli ürün ve hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, halen aynı müşteri odaklı anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam eden firmamız, alanında önde gelen bir çok firmanın bayiliğine de devam etmektedir.


adres Öğretmenler Mh. Dumlupınar Cd. No:29 Tarsus / Mersin
tel +90 (324) 614 20 91 - 92
fax +90 (324) 624 46 44
mail M9d+hnEk1EZvKHj9mOfDD5LiOh0Xmg==
Powered by eBilge CMS | © Copyright 2012 by Bucak Ticaret